вступ
Останній шанс для людства перемогти машини штучного інтелекту!
У 2016 році у Києві ми відкрили свій перший освітній центр Robocode. У лютому 2022 року ми мали понад 100 центрів у 7 країнах, і понад 100 тис. учнів в офлайні та онлайні навчалися програмувати та розробляти роботів.

Спочатку ми розробляли складні програми для сильних і талановитих дітей. Постійно брали участь у міжнародних змаганнях з робототехніки та тричі організовували в Україні робофестивалі. Восени 2021 року ми посіли 2 місце на змаганнях Robotex, у найбільшому та найкрутішому робофесті в Європі.
Змагання з робототехніки – дуже цікава річ, але деякі обмеження, логістичні проблеми, а тепер і війна змусили нас подумати про створення цифрової версії робофестів. Ми бачимо величезну можливість популяризації цих технічних дисциплін (математика, фізика, програмування, робототехніка) через онлайн-доступ до таких змагань для кожного. І ми вирішили створити метавсесвіт гіків і просто любителів роботів.
проблематика
Світ переживає справжній бум у індустрії Play & Earn.
З іншого боку, саме освіта створює найбільший потенціал у майбутньому. Причому школа з її класами та уроками, мабуть, єдине місце у світі, яке виглядає так само, як і 100 років тому. І це має хтось виправити.

Ми вже помітили зародження нового тренду «Play, learn & earn» та маємо чітке розуміння, як разом із web 3.0 перейти до edu 4.0 (з еволюцією IT створити еволюційну модель навчання).
Етапи розвитку освіти в історії нашої цивілізації
1.0 – Від батька до сина (ремісництво)

2.0 – Школи, де готують працівників конвеєра (головне, бути як всі та не робити помилки). Нині так працюють 80 % шкіл світу

3.0 – Індивідуальний підхід до навчання, різна швидкість, тренінги, коучинг, вибір предметів, PBL (Project Based Learning), MOOC (Massive Open Online Courses)

4.0 – Симуляції та робовсесвіт, ігри, віртуальна та доповнена реальність, навчання з AI-роботами,створення стартапів у школі. Play, Learn & Earn
Ми віримо, що освіта – це релігія майбутнього, і переконані, що більшість світових глобальних проблем можуть вирішити саме технології. Це і клімат, і хвороби, і голод тощо.

Ми точно знаємо, що вчитися треба із задоволенням та розважаючись. А ще ми впевнені, що розумні молоді люди можуть заробляти гроші своїми знаннями набагато раніше, швидше і більше, ніж це заведено у реальному світі. Тому ми створили СombatCode (CC).

СС – це робовсесвіт для амбітних та розумних людей. Гравець може почати з простого робота та простих змагань. Наприклад, проходження лабіринту, битва роботів сумо чи гонки чорною лінією. Вибрати автопілот або створити крутий код та продати його тисячам інших гіків.

Розважаючись, експериментуючи з роботами, програмами та сенсорами, можна заробляти гроші, освоювати технологічні фічі та круто проводити час. Нові друзі з дуже технологічними інтересами створять класний нетворкінг для майбутніх стартапів та оферів.
Місія
Ми створюємо робовсесвіт, який стане планетою освіти для постмодерного світу. Ще ніколи Play, Learn & Earn не була такою захоплюючою та вигідною!

Ми заохочуємо мільйони людей розважатися, програмувати роботів, перемагати в інтелектуальних змаганнях людей та АІ, а також заробляти на цьому гроші!

Ми переносимо найкрутіші змагання з робототехніки, які зараз проходять у кожній школі, у метавсесвіт. Ми об'єднаємо останні досягнення віртуальної та доповненої реальності та найкрутіші битви роботів.
Геймплей
Ласкаво просимо до системи планет CombatCode
У світ змагань людей та АI. У всесвіт інтелектуальних змагань з робототехніки. Тут можна вибрати автопілот, налаштувати його або написати код і спробувати перемогти потужну нейронну мережу чи іншого гравця. Можна продавати свої налаштування, роботів або їхні компоненти чи код разом із роботом повністю.
CombatCode – це робовсесвіт, у якому можна перемогти суперника своїм інтелектом та знаннями, але не можна оминути закони фізики та математики.

Можна вибрати один із десятків видів змагань, наприклад, гонки по чорній лінії або змагання роботів-футболістів, або бої роботів сумо, або танковий чи корабельний батл. Можна грати самостійно, а можна у команді.
Є базова версія, яку можна доукомплектувати. Є алгоритм керування, як саме ваш робот боротиметься проти противників нейронної мережі, яка самонавчається після кожного батла, або проти інших гравців.
Що стосується роботів
Є можливість вибирати серед автопілотних програм, автопілотів з налаштуваннями, підкрутивши математичні параметри поведінки вашого гаджета, або написати власний код для проходження змагань.

Вищий пілотаж – це коли гравці перепробують різні варіанти хардверних рішень та під них напишуть свій код. Після цього натискається СТАРТ, і все залежатиме від підготовленості робота.

Є можливість вибрати: турнір (олімпійська система), чемпіонат (кругова система) та поєдинок (матч з одним суперником до 5 перемог).

Після кожної перемоги у гравця збільшується рейтинг, і він може потрапити до вищої ліги та претендувати на бій із потужним CombatCoder – найсильнішим алгоритмом АI.

CombatCode – це світ, відкритий для нових рішень, і гравці, які мають токени, перемоги та ін., можуть задати/запропонувати нові змагання, нові траси тощо.
Короткий опис деяких змагань
SpeedBotCurve
Швидкі гонки на робо-платформах по трасі – чорній лінії. Траса має безліч петель, поворотів, пасток тощо. Робот не має комп'ютерного зору, лише трекери чорного та білого кольору.

Одне із найбільш захоплюючих змагань у роботах – на швидкість. Має різні види складності, можна застосовувати найпростіші алгоритми, можна з інтегральними коефіцієнтами. Знання, сила, швидкість та гроші. Можна вибрати автопілот, доналаштувати його під конкретного робота (можна збирати з різних компонентів) або написати свій код.
Орки загнали гравця в підземелля «Азовсталі», але є можливість знайти вихід з лабіринту (з безліччю пасток, глухих кутів і небезпек), зайти в тил до упирів і знищити всіх ворогів. Щоб пройти лабіринт, робот повинен запам'ятати тупики, обійти пастки та якнайшвидше знайти вихід. Бот має ультразвукові датчики перешкод та присутності. Можна вибрати автопілот, доналаштувати його під конкретного робота (можна збирати з різних компонентів) або написати код.
MazeSolvingFight
SumoBotFight
Гравець отримує зі старту розумного та дуже швидкого робота, який вміє лише одне – викидати ворогів із рингу! Бот має потужні мотори і ріг попереду, щоб скидати супротивника у прірву. Але ворог теж дуже сильний і хитрий. На рингу – два робота-борці, і той, хто залишиться на ньому – переможець. Яку тактику бою вибрати: атаки, заманювання до краю, контратаки? Робот має датчики кольору (щоб визначити край рингу та ультразвукові перешкоди, щоб бачити ворога). Можна вибрати автопілот, доналаштувати його під конкретного робота (можна збирати з різних компонентів) або написати код.
Спеціальне поле бою, танк із лазерною гарматою, і є місія – підірвати прихований штаб ворога. Але не все так просто. У противника таке ж завдання і танк із потужним лазером. Бойовий робот має комп'ютерний зір та 10 пострілів. До того ж необхідно знайти ворожий командний пункт і зберегти свій. Можна вибрати автопілот, доналаштувати його під конкретний танк (можна збирати із різних компонентів) або написати свій код.
TankBotFight
Опис опцій на прикладі першого виду змагань – SpeedBotCurve
Роботи – складна штука, і щоб навчитися ними керувати, створювати їх чи програмувати, треба починати з більш простих. Одним із найпростіших видів змагань, але не менш захоплюючим, є проходження на швидкість траси по чорній лінії. Робот – це платформа на колесах (може мати 2, 3, 4 чи 6 коліс). Траси можуть бути різної довжини та складності (з петлями, перешкодами, різними відтінками чорної самої лінії тощо).

Рівень складності траси залежатиме від рангу гравця. Ранг гравця підвищуватиметься в залежності від кількості зіграних ігор та коефіцієнта виграшів. Усього буде 10 рангів.
Потім обирається платформа для змагань. Є три опції:
  1. Універсальна платформа, яка має підходити для всіх типів трас.
  2. Платформа, автоматично згенерована програмою для цієї траси.
  3. Платформа, зібрана гравцем самостійно.
  1. Довжина траси.
  2. Наявність та кількість петель або перехресть.
  3. Коефіцієнт тертя (слизькість траси).
  4. Підйоми та спуски на трасі.
  5. Поперечні нахили на поворотах.
Траса генерується автоматично на основі наступних параметрів і залишається фіксованою протягом однієї доби (на різних планетах доба має різну тривалість):
  1. Швидкість спрацьовування датчиків.
  2. Притискання до траси, турбіна.
  3. Швидкість.
  4. Трекшн-контроль
  5. ABS.
Потім вибираються параметри алгоритмів (за шкалою від 1 до 10, наприклад):
Якщо збираємо самостійно, є такі опції:
  1. База (широка, довга тощо).
  2. Потужність двигунів (вага + вага акумів).
  3. Тип коліс: липкість, ширина та ін.
  4. Трекери кольору, їх кількість та розташування
Також є опція – написати код чи його частину самостійно. Після вибору траси, авто та алгоритму починаються заїзди. Є п'ять спроб, після кожної можна змінювати налаштування алгоритму або коду направлення. Але не довше 20 хвилин на всі спроби, наприклад.

Переможець визначається за годину, добу (як найкращий час проходження траси за цей період) або в батлі з опонентом. Для перемоги фіксується час, за який платформа повністю пройшла лінію у правильному напрямку від старту до фінішу та не вилетіла за неї.
Огляд ринку
Дані з відкритих джерел
Прогнозувалося, що у 2021 році світовий ринок відеоігор досягне $175,8 млрд, а виручка збільшуватиметься більш ніж на 10 % щороку. Що у 2021 році основними ринками відеоігор будуть Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Північна Америка, на які припаде, відповідно, 50 % і 24 % доходів від ігор. До 2024 року Латинська Америка, Близький Схід та Африка отримають невелику частину ринку.
Відеоігри
Per Region
2021 Global Games Market
З доходом $88,2 млрд у 2021 році Азіатсько-Тихоокеанський регіон лідирував у світовому бізнесі відеоігор, на його частку припадало 50,2 % загальних доходів від ігор. Зі вкладом у $45,6 млрд Китай, безумовно, є найбільшим вкладником у ринок відеоігор. Північна Америка, другий за величиною ринок, принесла у 2021 році $42,6 млрд. Очікується, що Азіатсько-Тихоокеанський регіон зростатиме солідними темпами – 8,7 % на рік.
Per Region
2021 Global PLAYERS
У 2021 році в ігровій індустрії очікувалося близько 3 мільярдів користувачів по всьому світу. Це на 5,3 % більше, ніж у 2020 році, що говорить про те, що ігровий бум 2020 привів до довгострокового збільшення кількості гравців. Очікується, що до 2024 року кількість геймерів у світі досягне 3,3 мільярда людей. Це число збільшуватиметься в середньому на 5,6 % щороку протягом наступних п'яти років.
2015-2024
Global player forecast
Leading eSports tourna,emts worldwide as of September 2021, ranked by overall prize pool (in million U.S. dollars)
Сектор кіберспорту швидко розширюється, налічуючи більше 456 мільйонів прихильників кіберспорту по всьому світу. Щоб кіберспорт приносив прибуток, вам не обов'язково бути серйозним гравцем з високим коефіцієнтом вбивств/смертей. Призовий фонд кіберспортивных змагань може досягати $40 мільйонів.
Кіберспорт
Кількість людей, що займаються кіберспортом, також збільшується, і, за оцінками, до 2021 року дохід від кіберспорту мав перевищити $1,6 млрд. Спонсорство і реклама принесли приблизно $696 млн від загального доходу на світовому ринку кіберспорту. Наступним за величиною джерелом доходу, трохи більше $200 млн, були права на ЗМІ.
eSports market revenue worldwide from 2019 to 2024 (in million U.S. dollars)
Азія і Північна Америка мають найбільші ринки для турнірів по відеоіграх, при цьому на Китай доводиться приблизно п'ята частина від загального числа. Важко дати точну оцінку сектору кіберспорту в Китаї, тому що він росте дуже швидко. З базою користувачів, що налічує більше 486 мільйонів чоловік, оцінки варіюються від 1 до 20 мільярдів доларів.
Усі криптовалюти, включаючи Біткойн, Ефіріум та Ріпл, мають поточну ринкову капіталізацію більше 2 трильйонів доларів. Це величезний стрибок в порівнянні з тим, що було всього п‘ять років тому, коли на початку 2017 року загальна ринкова вартість криптовалюты складала 15 мільярдів доларів.

На галузь NFT, що нині росте, доводиться більше однієї третини крипторинку (у жовтні 2021 року складав 768 мільярдів доларів). Значна частина індустрії NFT складається з активів відеоігор, таких як скіни аватарів.
Криптовалюта та NFT
Резюме
​​За минулі роки індустрія відеоігор дуже змінилася. Вона перетворилася з маргінальної субкультури на платформу для розваги людей різного віку. Цей ринок вибухнув навіть більше, ніж передбачалося, в розпал глобальної пандемії. Відеоігри зараз можна знайти практично в кожному будинку.

Оскільки в космос виходять нові ринки, галузь міняється. Багато проектів довели, що цифрові активи можуть бути створені з використанням технології блокчейну. NFT – новітня гаряча проблема у всьому світі, і є великий інтерес до заробітку на них.

Крім того, гроші, які колись були доступні тільки обраним, тепер доступні мільярдам людей. Невідомо, чи змінить play2earn традиційні ігри, але нові можливості можуть бути вигідні як геймерам, так і продюсерам.

Крім того, кіберспорт перетворився на змагання у сфері відеоігор. Можна з упевненістю припустити, що індустрія досягла такого рівня, коли ми можемо створити платформу, що поєднує в собі два різні аспекти: кіберспорт і відеоігри.

CombatCode отримує вигоду з трьох ринків, що швидко ростуть: відеоігри, кіберспорт і криптовалюта. Він поєднує їх з використанням технології блокчейну та NFT.
CombatCode Token ($CCT)
Токен CombatCode $CCT – це токен BSC-20, яким можна торгувати в Binance Smart Chain.

Використання $CCT для внутрішньоігрових транзакцій дозволяє нам знизити витрати на транзакційні збори, утримуючи їх на мінімальному рівні.

Також ми плануємо зробити мости із Solana, Avalanche, Ethereum для зручного обміну та виведення токенів і NFT.

Зовнішні учасники проекту отримають CCT в якості винагороди (оплати). Це мотивує їх внести свій вклад в успіх проекту.
Токеноміка:
(загальний раунд)
Оцінка проекту:
$25M
$0,04
Ціна токена, приватний раунд 1:
$0,08
Ціна токена, приватний раунд 2:
$0,10
Публічний раунд ціни токена:
250 000 000 CCT
Загальна кількість токенів:
$2,175,000
Ринкова капіталізація події генерації токенів (TGE):
В розробці
Опис пулу
10 % Приватний раунд 1
Постачання (ССT)
25 0000 000
Графік вестинга
10 % розблокування на TGE, 4,5 % щомісяця, починаючи з 5 місяця
17 % Приватний раунд 2
42 500 000
10 % розблокування на TGE, 4,5 % щомісяця, починаючи з 5 місяця
2 % Публічний раунд
5 000 000
10 % розблокування на TGE, 4,5 % щомісяця, починаючи з 5 місяця
14 % Ліквідність, Стейкінг, Маркетмейкінг, Заохочення
35 000 000
10 % блокування, 4 % щомісяця
20 % Маркетинг, Екосистема, Інфлюенсери
50 000 000
20 % розблокування на TGE, 5 % щомісяця, починаючи з 2 місяця
15 % Команда
37 500 000
0 % розблокування на TGE (блокування на 1 рік), 12 % на 13-й місяць, 8 % щомісяця
6 % Партнери та консультанти
15 000 000
0 % розблокування на TGE, 4 % щомісяця починаючи з 2-го місяця, 12 % на 13-й місяць, 4 % щомісяця
16 % Розвиток
40 000 000
0 % розблокування на TGE (блокування на 1 рік), 8,33 % щомісяця, починаючи з 13-го місяця
УТИЛИТЫ
Внутрішні валюти
Використовуючи токен, можна купувати вхідні квитки на турніри, купувати деталі до робіт, скіни, різні підписки, перейменувати роботів та багато іншого.

Ранні користувачі отримають унікальні NFT-скіни для роботів, які з часом зростатимуть у ціні.

Деталі роботів поділені на групи. Наприклад, для турніру linefollowing – це колеса, мотор, датчики лінії, розмір шасі тощо. Усі ці деталі будуть випущені у вигляді NFT, які гравці можуть купувати та продавати, обмінювати та збирати.
Деталі поділені на 4 типи: common, uncommon, rare, legendary.
Зібравши певну кількість деталей одного типу, можна буде їх перетворити на більш рідкісну деталь. Також можна буде програмувати свою роботу і потім цю програму здавати в оренду, щоб інші гравці могли використовувати й успішніше боротися проти інших.

Створений маркетплейс допоможе гравцям монетизувати свої успіхи. З кожного продажу списуватиметься комісія 5 %. Ці комісії будуть використовуватися для поповнення фондів турнірів та чемпіонатів.

Також гравці мають спеціальний ключ для підключення до гри робота. Один ключ буде безкоштовним – він дозволить підключити одного робота. Також будуть доступні ключі для підключення кількох роботів для одночасної участі у різних турнірах. Такі ключі можна буде придбати за передплатою.
Одним з основних принципів досвіду користувача CombatCode є надання спільноті різних варіантів швидкого та легкого придбання токенів CombatCode (CCT). CCT – єдина валюта, яка використовується для виплати прибутку гравцям.
Можливості заробити CCT включають:
Участь у іграх на арені
Торгівля скінами NFT
Використання власного коду як орендної плати
Участь у чемпіонаті
Участь у турнірі
Отримання незвичайних перків
Реферальні схеми
Звіт про помилки
Арена змагань та чемпіонати
Також буде створено рейтингову систему, згідно якої розподілятимуться нагороди. У міру зростання популярності гравці зможуть брати участь у чемпіонатах світу та вигравати дуже великі призи.

Залежно від рангу гравця, він зможе заробляти від $ 50 до $ 1 000 на місяць.
Власники токенів CombatCode (CСТ) отримають ранній доступ до випадання активів, які будуть доступні для покупки до загального випуску. Власники CCT також отримають ранній доступ до платформи та будуть першими запрошені для тестування нових функцій.
Дорожня мапа
  • Створення команди

  • Whitepaper, опис проекту, створення плану запуску, концепт-арт. Запуск веб-сайту

  • Розробка колекції NFT

  • Налагодження взаємодії смарт-контрактів

  • Побудова воронки продажів для продажу NFT

  • CodeCombat NFT: перший продаж колекції

  • Маркетингові заходи для залучення нових гравців та створення ком'юніті, популяризація вивчення програмування серед студентів
ЕТАП 1
Q3 2022
ЕТАП 2
Q4 2022
  • Розробка гри

  • Збір коштів: приватний раунд №1

  • Попередній альфа-тест (перший рівень траси, концепція машин для проходження, створення механіки гри). 2 види доступу – гра та програмування

  • Побудова воронки продажів для залучення гравців у гр
ЕТАП 3
Q1 2023
  • Збір коштів: приватний раунд №2

  • Альфа-тестування першої частини гри (проходження лінії), турнір. Ранній доступ для інвесторів та перших користувачів

  • Внутрішньоігровий ринок NFT

  • Поліпшення фізики та програмування v.2.0

  • Запуск другого виду турніру
ЕТАП 4
Q2-Q4 2023
  • Збір коштів: публічний раунд

  • Анонс нових видів турнірів

  • Чемпіонати для ком'юніті та заходи

  • Підготовка до чемпіонату світу між людьми та роботами

  • Запуск 3 та 4 видів змагань

  • Додавання нових мов програмування

  • Дорожня мапа v2.0
DISCLAIMER
Основна мета цього документа – надати відповідну інформацію тим, хто хоче заглибитись у проект. Усі законні права захищені. Ніщо в цьому документі не повинно розглядатися як офіційний документ, запрошення або запрошення до інвестування, і його не можна використовувати для ухвалення будь-яких інвестиційних рішень.

Будь-який контент, що відноситься до цінних паперів або порад з інвестування, не є пропозицією про купівлю будь-якого цінного паперу, права власності, частки, частки майбутніх доходів, участі в компанії або інших аналогічних прав у будь-якій юрисдикції.

Цей документ не є рекомендацією щодо придбання токенів, валют або інших криптографічних активів.

Цей матеріал містить прогнозні заяви.

Прогнозні заяви у цьому документі є лише переліком можливостей. Деякі з цих декларацій чи пропозицій можуть ніколи не бути реалізовані.

Заяви та факти документа можуть містити помилки та неточності. Це означає, що жодні претензії не повинні ґрунтуватися на будь-яких твердженнях чи інформації, що включені до нього.

Економіка платформи CombatCode побудована на торгівлі внутрішніми токенами CombatCode, які не мають зовнішньої грошової стоимости. У країні, що застосовується, будь-яка зміна криптовалюти на фіатні або цифрові гроші може вважатися оподатковуваною подією. CombatCode не несе відповідальності за будь-які збитки, зазнані в результаті інвестування.
Про нас
Міжнародні освітні центри у 7 країнах. Базуємось у Європі (відділ досліджень та розробок, виробництво роботів та ігор, а також розробка навчальних програм).

20 програм, заснованих на практичних знаннях інженерів, геймерів та програмістів.

Центральний офіс – це сильна команда із 33 осіб. Високо мотивована команда в галузі розробки, навчання, продажу та маркетингу.

Безперервне навчання нашої команди у вигляді планових тренінгів двічі на рік для підвищення кваліфікації, soft та hard skills.
© 2022 CombatCode.io
Contact us: hello@combatcode.io